0 C
Kambja
12.12.2018 03:35

Tulemused sarjas Trives Kambja tervisejooksud

Trives Kambja tervisejooksud 2018

I etapp

10 km võistlusjooksu tulemused

Koht Number Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 18 Roos Indrek M40 38:58,6
2 9 Kibuspuu Tiit M50 39:18,3 00:19,7
3 4 Kivila Märt M 41:03,3 02:04,7
4 16 Parts Margo M 42:40,8 03:42,2
5 3 Raidma Tarmo M 43:18,9 04:20,3
6 10 Matson Raido M40 43:26,7 04:28,1
7 17 Kärgenberg Aigar M 43:58,8 05:00,2
8 6 Jalajas Krista N 44:53,5 05:54,9
9 20 Laanemäe Margus M 46:02,8 07:04,2
10 19 Saal Margus M40 46:25,5 07:26,9
11 2 Anni Rando M 46:48,3 07:49,7
12 11 Pellenen Evelin N40 47:48,2 08:49,6
13 21 Teder Gunnar M50 48:56,1 09:57,5
14 31 Zeigo Heikki M 48:59,9 10:01,3
15 30 Kõiv Kristiina N 49:00,4 10:01,8
16 7 Kuittinen Maria N 49:24,8 10:26,2
17 26 Pärk Steven M 50:26,0 11:27,4
18 15 Lepist Karl M20 50:51,9 11:53,3
19 28 Jürgens Marju N 52:16,8 13:18,2
20 27 Peterkopf Katrin N 52:17,4 13:18,8
21 13 Täheste Tanel M 52:36,7 13:38,1
22 14 Tarre Aigar M 52:37,2 13:38,6
23 32 Luuka Ülo M50 52:48,4 13:49,8
24 23 Toomla Triinu N 54:20,2 15:21,6
25 24 Näkk Merike N 54:20,8 15:22,2
26 5 Lond Ulvi N50 55:23,7 16:25,1
27 1 Talvik Mari N 56:16,8 17:18,2
28 12 Saarniit Silvia N50 58:26,3 19:27,7
29 29 Tannis Eda N 59:30,4 20:31,8
30 8 Mark Sigrid N50 01.00:23,8 21:25,2
31 25 Kübe Mariana N20 01.00:29,6 21:31,0

 

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 15 Lepist Karl M20 50:51,9

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 4 Kivila Märt M 41:03,3
2 16 Parts Margo M 42:40,8 01:37,5
3 3 Raidma Tarmo M 43:18,9 02:15,6
4 17 Kärgenberg Aigar M 43:58,8 02:55,5
5 20 Laanemäe Margus M 46:02,8 04:59,5
6 2 Anni Rando M 46:48,3 05:45,0
7 31 Zeigo Heikki M 48:59,9 07:56,6
8 26 Pärk Steven M 50:26,0 09:22,7
9 13 Täheste Tanel M 52:36,7 11:33,4
10 14 Tarre Aigar M 52:37,2 11:33,9

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 18 Roos Indrek M40 38:58,6
2 10 Matson Raido M40 43:26,7 04:28,1
3 19 Saal Margus M40 46:25,5 07:26,9

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 9 Kibuspuu Tiit M50 39:18,3
2 21 Teder Gunnar M50 48:56,1 09:37,8
3 32 Luuka Ülo M50 52:48,4 13:30,1

 

Vanuseklass: N20 (neiud-naised sünd. 1998 ja hiljem) 

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 25 Kübe Mariana N20 01.00:29,6

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 6 Jalajas Krista N 44:53,5
2 30 Kõiv Kristiina N 49:00,4 04:06,9
3 7 Kuittinen Maria N 49:24,8 04:31,3
4 28 Jürgens Marju N 52:16,8 07:23,3
5 27 Peterkopf Katrin N 52:17,4 07:23,9
6 23 Toomla Triinu N 54:20,2 09:26,7
7 24 Näkk Merike N 54:20,8 09:27,3
8 1 Talvik Mari N 56:16,8 11:23,3
9 29 Tannis Eda N 59:30,4 14:36,9

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 11 Pellenen Evelin N40 47:48,2

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 5 Lond Ulvi N50 55:23,7
2 12 Saarniit Silvia N50 58:26,3 03:02,6
3 8 Mark Sigrid N50 01.00:23,8 05:00,1

Trives Kambja tervisejooksud 2018

II etapp

10 km võistlusjooksu tulemused

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 55 Hans Leonhard Kõrgesaar M20 0:43:59,7
2 57 Emil Eensaar M20 0:50:59,5 06:59,8
3 56 Kristen Loid M20 1:01:40,6 17:40,9

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 48 Kaspar Songisepp M 0:42:44,5
2 36 Edgar Kriisk M 0:43:42,4 00:57,9
3 47 Margo Parts M 0:45:28,8 02:44,3
4 44 Märt Kivila M 0:45:39,8 02:55,3
5 49 Kaspar Mihhailov M 0:47:57,4 05:12,9
6 51 Tanel Täheste M 0:50:25,9 07:41,4
7 50 Tarmo Raidma M 0:51:03,8 08:19,3
8 40 Martin Ojokas M 0:51:46,1 09:01,6
9 45 Sander Kann M 0:52:09,7 09:25,2
10 2 Anni Rando M 0:53:00,2 10:15,7
11 43 Rauno Laumets M 0:54:19,3 11:34,8
12 66 Ivar Heinola M 0:55:55,2 13:10,7
13 53 Jaanus Liivak M 1:03:48,1 21:03,6
14 65 Johann Olaf Lääne M 1:04:57,3 22:12,8

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 18 Roos Indrek M40 0:43:55,8
2 54 Paavo Rõigas M40 0:46:20,1 02:24,3
3 20 Laanemäe Margus M40 0:51:39,7 08:55,2
4 10 Matson Raido M40 0:55:35,2 11:39,4
5 63 Margus Saal M40 0:56:42,4 12:46,6

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 52 Tiit Kibuspuu M50 0:44:36,2

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 60 Helena Peik N 0:52:25,7
2 33 Jalajas Krista N 0:53:26,8 01:01,1
3 42 Marleen Mäesalu N 0:54:18,0 01:52,3
4 61 Kaisa Pajusalu N 0:59:40,6 07:14,9
5 59 Berta Mürk N 1:03:47,7 11:22,0
6 64 Renate Pikk N 1:04:56,8 12:31,1
7 37 Mae Kirbits N 1:06:51,8 14:26,1
8 1 Talvik Mari N 1:06:55,1 14:29,4
9 29 Tannis Eda N 1:14:23,6 21:57,9

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 11 Pellenen Evelin N40 0:54:29,0
2 39 Maichl Suur N40 0:56:03,9 01:34,9
3 46 Rita Kivila N40 0:58:02,2 03:33,2
4 58 Teele Eensaar N40 0:58:29,8 04:00,8

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Klass Kestus Vahe liidriga
1 41 Tiiu Müürsepp N50 0:57:37,1
2 62 Ingrit Ernits N50 0:58:51,7 01:14,6
3 8 Mark Sigrid N50 1:07:28,8 09:51,7
4 12 Saarniit Silvia N50 1:07:57,4 10:20,3

Trives Kambja tervisejooksud 2018

III etapp

10 km võistlusjooksu tulemused

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 133 Emil Eensaar 52:19,0
2 127 Loid Kristen 01.01:21,2 09:02,2
3 141 Vähi Karl Taaniel 01.05:51,5 13:32,5
4 108 Hans Leonhard Kõrgesaar 01.44:58,5 52:39,5

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 112 Andresson Mart 39:14,8
2 114 Kaspar Songisepp 42:03,5 02:48,7
3 125 Edgar Kriisk 42:19,4 03:04,6
4 130 Märt Kivila 46:12,4 06:57,6
5 113 Udeküll Margus 47:18,6 08:03,8
6 126 Põllu Aivar 48:04,1 08:49,3
7 122 Maremäe Raiko 48:36,7 09:21,9
8 129 Tanel Täheste 50:33,6 11:18,8
9 139 Laanemäe Margus 50:36,7 11:21,9
10 137 Ivar Heinola 50:50,5 11:35,7
11 128 Sander Kann 51:41,3 12:26,5
12 121 Mets Mikk 52:05,5 12:50,7
13 110 Martin Ojokas 52:20,0 13:05,2
14 117 Anni Rando 53:32,4 14:17,6
15 120 Rauno Laumets 54:44,1 15:29,3
Tühistatud 140 Toover Raul

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 107 Matson Raido 46:21,8
2 131 Paavo Rõigas 46:55,8 00:34,0
3 116 Lehiste Ülar 48:03,9 01:42,1
4 118 Seeba Aarne 50:12,8 03:51,0
5 136 Soosaar Cardo 51:19,7 04:57,9

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 109 Kibuspuu Tiit 42:52,1
Tühistatud 124 Luuka Ülo

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 135 Peik Helena 53:14,3
2 119 Marleen Mäesalu 54:43,3 01:29,0
3 103 Jalajas Krista 55:02,5 01:48,2
4 101 Mae Kirbits 01.07:10,6 13:56,3
5 132 Tannis Eda 01.08:28,2 15:13,9
6 138 Talvik Mari 01.10:13,0 16:58,7

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 102 Koplimägi Marika 50:56,4
2 106 Pellenen Evelin 55:18,4 04:22,0
3 134 Teele Eensaar 59:12,3 08:15,9
4 123 Rita Kivila 01.06:06,7 15:10,3
Tühistatud 111 Maichl Suur

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 105 Saarniit Silvia 01.08:48,5
2 115 Mark Sigrid 01.12:10,9 03:22,4
Tühistatud 104 Tiiu Müürsepp

Trives Kambja tervisejooksud 2018

IV etapp

10 km võistlusjooksu tulemused

Vanuseklass: M20 (noormehed-mehed sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 108 Kõrgesaar Hans Leonhard 0.50.49,4
2 127 Loid Kristen 1.06.32,0 0.15.42,6
3 171 Vähi Karl Taaniel 1.12.14,2 0.21.24,8

 

Vanuseklass: M (mehed 1997-1979)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 149 Sirokov Juri 0.45.28,2
2 125 Kriisk Edgar 0.49.16,6 0.03.48,4
3 156 Udeküll Margus 0.50.33,4 0.05.05,2
4 155 Songisepp Kaspar 0.50.42,0 0.05.13,8
5 166 Kivila Märt 0.52.43,1 0.07.14,9
6 169 Piilu Aivar 0.53.27,7 0.07.59,5
7 158 Lankov Aivar 0.54.34,3 0.09.06,1
8 139 Laanemäe Margus 0.57.56,8 0.12.28,6
9 151 Ojokas Martin 0.58.31,0 0.13.02,8
10 163 Tammekivi Toivo 0.59.12,5 0.13.44,3
11 117 Anni Rando 1.00.28,1 0.14.59,9
12 170 Laanemets Raivo 1.10.38,9 0.25.10,7

 

Vanuseklass: M40 (mehed 1978-1969)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 160 Roos Indrek 0.49.44,2
2 159 Matson Raido 0.52.53,7 0.03.09,5
3 154 Vesnenko Lauri 0.53.22,0 0.03.37,8
4 165 Lehiste Ular 0.54.05,1 0.04.20,9
5 161 Roos Kristjan 0.57.24,3 0.07.40,1

 

Vanuseklass: M50+ (mehed 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 153 Randaru Veiko 0.53.10,7
2 157 Luuka Ülo 1.07.55,2 0.14.44,5
3 150 Suits Andrus 1.23.03,2 0.29.52,5

 

Vanuseklass: N20 (neiud-naised sünd. 1998 ja hiljem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 144 Marianne Suur 1.40.51,8

 

Vanuseklass: N (naised 1997-1979)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 135 Peik Helena 0.58.21,9
2 148 Litvinov Liis 0.59.00,7 0.00.38,8
3 147 Lessing Elis 0.59.01,5 0.00.39,6
4 142 Jalajas Krista 1.03.43,9 0.05.22,0
5 162 Kirbits Mae 1.08.30,8 0.10.08,9
6 168 Ilves Katre 1.17.55,1 0.19.33,2
7 138 Talvik Mari 1.24.25,0 0.26.03,1

 

Võistlusklass: N40 (naised 1978-1969)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 152 Koplimägi Marika 0.58.55,9
2 106 Pellenen Evelin 1.00.28,5 0.01.32,6
3 164 Kivila Rita 1.07.27,0 0.08.31,1
4 167 Tannis Eda 1.21.31,0 0.22.35,1
5 143 Maichl Suur 1.40.52,2 0.41.56,3

 

Vanuseklass: N50+ (naised 1968 ja varem)

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 146 Ernits Ingrit 1.02.14,4
2 145 Müürsepp Tiiu 1.04.44,1 0.02.29,7
3 115 Mark Sigrid 1.23.02,8 0.20.48,4

Trives Kambja tervisejooksud 2018

I etapp

5 km tervisejooksu tulemused

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 123 Klimbek Tristan 17:48,8
2 108 Loid Kristen 17:49,3 00:00,5
3 138 Ilves Robi 18:10,0 00:21,2
4 111 Vana Ketron 18:18,3 00:29,5
5 106 Lepist Madis 18:20,0 00:31,2
6 102 Siimer Kristiine 18:46,4 00:57,6
7 128 Pikk Renate 18:54,4 01:05,6
8 127 Lääne Johann Olaf 18:54,8 01:06,0
9 121 Brikkel Kevin 18:56,3 01:07,5
10 122 Brikkel Hannes 19:30,8 01:42,0
11 131 Jaani Helen 19:34,0 01:45,2
12 132 Jaani Mart 19:37,2 01:48,4
13 134 Marttis Tõnu 20:06,8 02:18,0
14 120 Jaani Konrad 20:46,0 02:57,2
15 124 Mägi Kalmer 20:49,3 03:00,5
16 126 Timmermann Jaanika 21:03,4 03:14,6
17 118 Kiiker Kristjan Jaak 21:18,6 03:29,8
18 133 Eelsoo Greete 21:21,9 03:33,1
19 137 Ilves Katre 21:29,4 03:40,6
20 103 Suits Andrus 21:33,7 03:44,9
21 136 Kõivik Siim 21:39,2 03:50,4
22 135 Järv Reelika 21:39,9 03:51,1
23 117 Hussar Ave 22:00,7 04:11,9
24 129 Lääne Triin 22:18,7 04:29,9
25 130 Lääne Kerttu 22:19,1 04:30,3
26 105 Lepist Kristina 22:44,5 04:55,7
27 101 Kivila Roland 22:45,2 04:56,4
28 147 Soorm Karin 22:45,9 04:57,1
29 152 Heinola Ivar 24:03,5 06:14,7
30 104 Lepist Astrid 24:16,9 06:28,1
31 119 Sinilaht Aia 24:46,5 06:57,7
32 145 Pukk Miko 25:36,3 07:47,5
33 125 Tori Hedi 27:06,0 09:17,2
34 114 Vigel Kaire 27:22,5 09:33,7
35 149 Ots Erko 27:25,4 09:36,6
36 140 Mägi Oliver 27:32,8 09:44,0
37 150 Ots Henri 28:15,2 10:26,4
38 148 Aavik Maris 28:23,4 10:34,6
39 151 Aavik Tiia 28:23,9 10:35,1
40 109 Teder Oskar 28:38,7 10:49,9
41 110 Teder Marleen 28:43,2 10:54,4
42 115 Juhkam Johanna 29:54,1 12:05,3
43 116 Juhkam Lenna 30:01,4 12:12,6
44 142 Hanko Fantagiro 30:54,5 13:05,7
45 139 Kriisk Mere 31:10,2 13:21,4
46 143 Hanko Ragne 31:14,9 13:26,1
47 107 Ernits Ingrit 33:22,4 15:33,6
48 112 Paulson Piia 34:23,0 16:34,2
49 113 Kaeramaa Ülle 34:23,5 16:34,7
50 146 Kübe Maire 35:10,8 17:22,0
51 144 Onno Espe 35:11,2 17:22,4
52 141 Bürkland Ülle 37:57,8 20:09,0

Trives Kambja tervisejooksud 2018

II etapp

5 km tervisejooksu tulemused

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 182 Torga Taavi 0:21:55,1
2 131 Jaani Helen 0:25:58,0 04:02,9
3 132 Jaani Mart 0:26:05,8 04:10,7
4 106 Lepist Madis 0:26:19,4 04:24,3
5 164 Pärk Steven 0:28:01,5 06:06,4
6 170 Aasmäe Rebeca Lotta 0:28:13,0 06:17,9
7 158 Mägi Kalmer 0:28:21,5 06:26,4
8 152 Siimer Kristiine 0:28:42,2 06:47,1
9 183 Torga Raul 0:28:44,2 06:49,1
10 156 Vähi Karl Taaniel 0:28:51,9 06:56,8
11 179 Aas Erik 0:29:34,5 07:39,4
12 176 Timmermann Jaanika 0:30:10,6 08:15,5
13 105 Lepist Kristina 0:30:57,7 09:02,6
14 175 Salum Henri 0:32:16,0 10:20,9
15 112 Paulson Piia 0:32:29,7 10:34,6
16 147 Soorm Karin 0:33:09,5 11:14,4
17 129 Lääne Triin 0:33:44,0 11:48,9
18 157 Anni Heli 0:33:49,4 11:54,3
19 155 Jõelo Maibi 0:34:34,9 12:39,8
20 154 Jõelo Kaino 0:34:35,3 12:40,2
21 130 Lääne Kerttu 0:34:50,2 12:55,1
22 119 Sinilaht Aia 0:36:17,1 14:22,0
23 168 Mägi Oliver 0:36:41,1 14:46,0
24 162 Kiuru Enriko 0:37:58,7 16:03,6
25 165 Kiiver-Pärk Hannelore 0:39:15,2 17:20,1
26 163 Soorm Aleksander 0:40:36,2 18:41,1
27 145 Pukk Miko 0:40:40,4 18:45,3
28 153 Kivila Roland 0:40:48,7 18:53,6
29 116 Juhkam Lenna 0:41:00,0 19:04,9
29 115 Juhkam Johanna 0:41:00,0 19:04,9
29 114 Vigel Kaire 0:41:00,0 19:04,9
29 113 Kaeramaa Ülle 0:41:00,0 19:04,9
33 169 Kriisk Merle 0:43:35,4 21:40,3
34 177 Hanko Fantagiro 0:44:45,6 22:50,5
35 161 Kiuru Reet 0:45:16,0 23:20,9
35 160 Roos Misell 0:45:16,0 23:20,9
37 178 Hanko Ragne 0:45:16,3 23:21,2
38 148 Aavik Maris 0:45:56,2 24:01,1
39 150 Ots Henri 0:45:57,2 24:02,1
40 151 Aavik Tiia 0:45:57,5 24:02,4
41 134 Marttis Tõnu 0:47:31,6 25:36,5
42 166 Tuul Ralf 0:51:05,3 29:10,2
43 167 Tart Karolin 0:59:00,5 37:05,4
44 159 Roos Merle 0:59:01,0 37:05,9
45 180 Mõisa Erki 1:07:40,3 45:45,2
46 181 Laanper Margit 1:07:44,1 45:49,0
47 171 Jürimäe Katrin 1:10:00,7 48:05,6
48 174 Jürimäe Madis 1:10:01,7 48:06,6
49 172 Pärn Martin 1:10:06,6 48:11,5
50 173 Aule Reijo 1:10:07,0 48:11,9
51 186 Siimpere Sören 1:12:26,3 50:31,2
52 185 Siimpere Eimy 1:13:00,9 51:05,8
53 184 Siimpere Kadi 1:13:23,2 51:28,1

Trives Kambja tervisejooksud 2018

III etapp

5 km tervisejooksu tulemused

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 3 Oidram Priit 18:49,8
2 57 Torga Taavi 22:26,3 03:36,5
3 2 Ernits Ingrit 25:52,9 07:03,1
4 1 Kaasik Tiit 25:58,3 07:08,5
5 27 Lepist Madis 26:08,6 07:18,8
6 59 Aavik Tiia 26:39,4 07:49,6
7 44 Timmermann Tristan 26:49,2 07:59,4
8 14 Siimer Kristiine 27:53,7 09:03,9
9 60 Mägi Kalmer 28:24,1 09:34,3
10 31 Jaani Helen 28:42,3 09:52,5
11 32 Jaani Mart 28:45,1 09:55,3
12 42 Timmermann Janika 30:08,4 11:18,6
13 28 Lepist Kristina 30:42,2 11:52,4
14 40 Jürimäe Madis 30:47,1 11:57,3
15 56 Aas Erki 30:55,8 12:06,0
16 54 Lääne Triin 31:13,7 12:23,9
17 43 Värv Tregert 31:35,3 12:45,5
18 58 Aavik Maris 32:07,2 13:17,4
19 38 Soorm Karin 32:45,2 13:55,4
20 34 Teder Oskar 34:48,8 15:59,0
21 33 Kullaste Killu 34:49,2 15:59,4
22 15 Sinilaht Aia 35:59,0 17:09,2
23 10 Moondu Leane Lisette 36:58,4 18:08,6
24 11 Eelsoo Greetel 36:58,6 18:08,8
25 55 Lääne Kerttu 37:13,4 18:23,6
26 41 Kiuru Reet 39:20,9 20:31,1
27 29 Kiiver-Pärk Hannelore 42:25,3 23:35,5
28 30 Pärk Steven 42:25,6 23:35,8
29 7 Lään Illari 44:36,3 25:46,5
30 9 Saar Ahti 44:37,2 25:47,4
31 4 Veski Anett 45:17,1 26:27,3
32 8 Saar Liis 45:17,4 26:27,6
33 53 Hanko Fantagiro 46:33,7 27:43,9
34 52 Hanko Ragne 46:35,5 27:45,7
35 26 Mägi Oliver 47:11,0 28:21,2
36 25 Kriis Merle 47:11,2 28:21,4
37 22 Jürimäe Siim 47:46,3 28:56,5
38 20 Juhkam Lenna 49:06,3 30:16,5
38 19 Juhkam Johanna 49:06,3 30:16,5
38 18 Vigel Kaire 49:06,3 30:16,5
38 17 Kaeramaa Ülle 49:06,3 30:16,5
38 16 Paulson Piia 49:06,3 30:16,5
43 39 Martis Tõnu 49:49,5 30:59,7
44 36 Kärgenberg Joonas 53:19,9 34:30,1
45 35 Kärgenberg Hannes 53:34,9 34:45,1
46 37 Kärgenberg Aigar 53:35,4 34:45,6
47 21 Tart Karolin 58:16,1 39:26,3
47 13 Roos Merle 58:16,1 39:26,3
47 12 Roos Misell 58:16,1 39:26,3
50 5 Mölter Janika 58:32,0 39:42,2
51 6 Prääts Piret 58:32,5 39:42,7
52 47 Siimpere Emy 01.04:43,1 45:53,3
53 49 Maleva Brenda 01.04:43,6 45:53,8
54 23 Jürimäe Madli 01.10:19,3 51:29,5
55 24 Jürimäe Katrin 01.10:19,7 51:29,9
56 45 Saar Hedi 01.10:41,7 51:51,9
57 46 Siimpere Kadi 01.10:42,6 51:52,8
58 48 Siimpere Sören 01.10:43,1 51:53,3
59 51 Mõisa Erki 01.13:39,3 54:49,5
60 50 Laanpere Margit 01.13:50,9 55:01,1

Trives Kambja tervisejooksud 2018

IV etapp

5 km tervisejooksu tulemused

Koht Nr Nimi Kestus Vahe liidriga
1 88 Tristan Klimbek 0.28.57,8
2 187 Lääne Johann Olaf 0.30.34,0 0.01.36,2
3 68 Madis Rausi 0.31.24,6 0.02.26,8
4 27 Lepist Madis 0.31.32,5 0.02.34,7
5 64 Kris Martin 0.32.17,1 0.03.19,3
6 67 Siim Rausi 0.33.09,3 0.04.11,5
7 76 Emma Kiiker 0.33.49,8 0.04.52,0
8 66 Kristiina Rausi 0.33.50,4 0.04.52,6
9 96 Merili Aaspalu 0.33.58,5 0.05.00,7
10 79 Kalmer Mägi 0.34.04,1 0.05.06,3
11 74 Kristjan Jaak Kiiker 0.34.40,2 0.05.42,4
12 189 Lääne Triin 0.35.09,4 0.06.11,6
13 97 Steven Pärk 0.35.20,6 0.06.22,8
14 91 Gerda Papp 0.35.35,0 0.06.37,2
15 86 Natalia Pyller 0.35.38,0 0.06.40,2
16 89 Helen Jaani 0.35.46,8 0.06.49,0
17 90 Mart Jaani 0.35.49,2 0.06.51,4
18 87 Madis Jürimäe 0.35.56,0 0.06.58,2
19 197 Timmermann Jaanika 0.36.15,5 0.07.17,7
20 28 Lepist Kristina 0.36.55,7 0.07.57,9
21 98 Karin Soorm 0.38.14,2 0.09.16,4
22 75 Anna Kiiker 0.38.22,9 0.09.25,1
23 77 Ave Hussar 0.38.35,7 0.09.37,9
24 65 Kristofer Saar 0.38.57,5 0.09.59,7
25 83 Kristiine Siimer 0.39.18,9 0.10.21,1
26 95 Oskar Teder 0.41.42,5 0.12.44,7
27 94 Kirke Kullaste 0.41.44,5 0.12.46,7
28 188 Lääne Kerttu 0.43.28,7 0.14.30,9
29 11 Eelsoo Greetel 0.43.45,5 0.14.47,7
30 78 Oliver Mägi 0.44.14,2 0.15.16,4
31 85 Aia Simlaht 0.44.42,5 0.15.44,7
32 62 Saarniit Lenna 0.45.07,8 0.16.10,0
33 73 Siiri Paap 0.45.42,2 0.16.44,4
34 41 Reet Kiuru 0.45.48,3 0.00.06,1
35 70 Joonas Kärgenberg 0.48.11,4 0.19.13,6
36 80 Roland Kivila 0.48.28,4 0.19.30,6
37 81 Marten Kivila 0.48.31,3 0.19.33,5
38 82 Kasper Kivila 0.48.41,4 0.19.43,6
39 192 Ots Erko 0.52.08,6 0.23.10,8
40 191 Henri Ots 0.53.00,1 0.24.02,3
41 193 Aavik Tiia 0.53.00,7 0.24.02,9
42 194 Aavik Maris 0.53.01,2 0.24.03,4
43 63 Saarniit Marko 0.55.29,4 0.26.31,6
44 61 Saarniit Silvia 0.55.30,0 0.26.32,2
45 200 Hanko Ragne 0.57.10,3 0.28.12,5
46 99 Hanko Fantagiro 0.57.10,3 0.28.12,5
47 84 Piia Paulson 0.59.10,8 0.30.13,0
48 20 Juhkam Lenna 0.59.10,8 0.30.13,0
49 19 Juhkam Johanna 0.59.10,8 0.30.13,0
50 18 Vigel Kaire 0.59.10,8 0.30.13,0
51 71 Hannes Kärgenberg 0.59.51,7 0.30.53,9
52 69 Aigar Kärgenberg 0.59.52,8 0.30.55,0
53 93 Kiur Pärk 1.00.39,1 0.31.41,3
54 92 Hannelore Kiiver-Pärk 1.00.39,8 0.31.42,0
55 72 Karolin Tart 1.10.04,7 0.41.06,9
56 13 Roos Merle 1.10.04,7 0.41.06,9
57 12 Roos Misell 1.10.04,7 0.41.06,9
58 190 Rand Kristi 1.13.43,4 0.44.45,6
59 196 Mõisa Erki 1.32.03,9 1.03.06,1
60 198 Siimpere Sören 1.39.22,4 1.10.24,6
61 199 Siimpere Kadi 1.39.53,2 1.10.55,4
DNF 195 Laanpere Margit

Trives Kambja tervisejooksud 2017

5 km tervisejooksu I etapp 30.05.2017 Kambja terviseradadel

 

Number Nimi Alustas Lõpetas Jooksu kestus
1 PRIIT PÕLLUSTE 18:00:00 18:27:24 0:27:24
2 GERDA SILLASTE 18:06:00 18:33:28 0:27:28
3 ENRIKO KIURU 18:00:00 18:37:24 0:37:24
4 KASPAR SONGISEPP 18:08:00 18:27:54 0:19:54
5 URMAS JURAK 18:00:00 18:23:31 0:23:31
6 SIIM HEINMETS 18:00:00 18:28:10 0:28:10
7 ULVI LOND 18:11:00 18:37:42 0:26:42
8 ANGELA SOOLÄTE 17:31:00 18:15:18 0:44:18
9 EDUARD FOMIN 17:31:00 18:15:18 0:44:18
10 RAINER NEEMSALU 18:00:00 18:21:50 0:21:50
11 TIMO MÕTTUS 18:00:00 18:24:47 0:24:47
12 ROBIN KRIVMEN 18:00:00 18:24:31 0:24:31
13 ELDAR RASSULOV 18:00:00 18:20:35 0:20:35
14 ROMAN GNIBIDA 18:00:00 18:29:02 0:29:02
15 MERILI NAABER 18:00:00 18:31:46 0:31:46
16 MAREK KÜÜNARPUU 18:00:00 18:26:00 0:26:00
17 MARGUS LAANEMÄE 18:00:00 18:22:12 0:22:12
18 MARJU JÜRGENS 18:00:00 18:28:23 0:28:23
19 KÄTLIN PETERKOPF 18:00:00 18:28:23 0:28:23
20 HEIKI PETERKOPF 18:00:00 18:26:02 0:26:02
21 UKU JÄRG 18:00:00 18:23:40 0:23:40
22 ALARI KANNUS 18:00:00 18:29:40 0:29:40
23 INDREK PAAS 18:00:00 18:34:11 0:34:11
24 JAAN VÕSU 18:00:00 18:24:30 0:24:30
25 KADI SIIMPERE 18:00:00 19:05:16 1:05:16
26 EIMY SIIMPERE 18:00:00 18:49:47 0:49:47
27 SÖREN SIIMPERE 18:00:00 19:05:15 1:05:15
28 ERKI SIIMPERE 18:00:00 18:32:11 0:32:11
29 ELIN ILVES 18:11:00 18:34:05 0:23:05
30 EVELIN PELLENEN 18:11:00 18:37:30 0:26:30
31 KRISTJAN PAAPSI 18:00:00 18:19:50 0:19:50
32 LAURITS PUUTS 18:00:00 18:21:29 0:21:29
33 KRISTI LOHU 18:00:00 18:37:28 0:37:28
34 TRIIN KÄÄMER 18:00:00 18:37:18 0:37:18
35 CHRISTEN KÄÄMER 18:00:00 18:25:47 0:25:47
36 STEN-ERIK KÄÄMER 18:00:00 18:26:01 0:26:01
37 MARLIIS KÄÄMER 18:00:00 18:34:42 0:34:42
38 EDA TANNIS 18:04:00 18:34:25 0:30:25
39 CRAIG TANNIS 18:00:00 18:26:10 0:26:10
40 TAURI TANNIS 18:00:00 18:49:45 0:49:45
41 MARJUT TANNIS 18:00:00 18:45:45 0:45:45
42 MERJE AAVIK 18:00:00 18:45:45 0:45:45
43 REIGO AMOR 18:00:00 18:25:06 0:25:06
44 MAREK LABE 18:00:00 18:26:25 0:26:25
45 AVELY KALDOJA 18:00:00 18:27:29 0:27:29
46 AIA SINILAHT 18:04:00 18:35:42 0:31:42
47 RANDO ANNI 18:02:00 18:27:00 0:25:00
48 EVEJÕGI 18:01:00 18:43:02 0:42:02
49 KAIE SELLIS 18:01:00 18:43:03 0:42:03
50 MERILYN JUHKAM 18:04:00 18:43:55 0:39:55
51 HENET OHNA 18:04:00 18:43:55 0:39:55
52 MARTIN SOODLA 18:03:00 18:37:01 0:34:01
53 PAAVO SOODLA 18:03:00 18:37:10 0:34:10
54 KALMER MÄGI 18:04:00 18:30:29 0:26:29
55 ESTELLE TÄHESTE 18:05:00 18:47:19 0:42:19
56 KIRKE LEPIST 18:05:00 18:47:19 0:42:19
57 TANEL TÄHESTE 18:58:00 19:20:40 0:22:40
58 JAANIKA TIMMERMANN 18:06:00 18:35:19 0:29:19
59 ERKI MÕISA 18:23:00 18:45:50 0:22:50
60 OLGA MARTIS 18:10:00 19:01:34 0:51:34
61 TÕNU MARTIS 18:10:00 19:01:35 0:51:35
62 SANDRA SARD 18:16:00 18:53:09 0:37:09
63 MERILY MEEDLA 18:16:00 18:46:55 0:30:55
64 GREETE PALKSAAR 18:16:00 18:48:48 0:32:48
65 KERSTI KUUSEMÄE 18:16:00 18:48:48 0:32:48
66 INGRIT ERNITS 18:25:00 18:53:04 0:28:04
67 SILVIA SAARNIIT 18:22:00 18:53:13 0:31:13
68 HELLE HALLIK 18:20:00 18:46:29 0:26:29
69 MIRJAM RANDLA 18:20:00 18:49:33 0:29:33
70 ELIS METS 18:20:00 19:40:35 1:20:35
71 MARIA VÄLJA 18:20:00 19:40:35 1:20:35
72 MIHKEL ALLORG 18:22:00 18:48:40 0:26:40
73 MAILIS POKK 18:22:00 18:52:40 0:30:40
74 MAAJA BRATKA 18:22:00 18:52:40 0:30:40
75 FRANK LIIVAK 18:22:00 18:46:32 0:24:32
76 JAANUS LIIVAK 18:23:00 18:48:30 0:25:30
77 JANNO VÄLJA 18:30:00 18:57:48 0:27:48
78 LIIS ROOS 18:31:00 19:21:14 0:50:14
79 HANNELA ROOS 18:31:00 19:21:13 0:50:13
80 MARIKA KISAND 18:43:00 19:12:10 0:29:10
81 MADIS JÜRIMÄE 18:42:00 19:31:46 0:49:46
82 KAIDI JÜRIMÄE 18:42:00 19:31:46 0:49:46
83 MARIS AAVIK 18:43:00 19:34:14 0:51:14
84 ERKO OTS 18:43:00 19:33:10 0:50:10
85 HENRI OTS 18:43:00 19:33:12 0:50:12
86 HEIKKO OTS 18:43:00 19:33:14 0:50:14
87 TRIIN LÄÄNE 18:42:00 19:13:21 0:31:21
88 KRISTO SELI 18:44:00 19:12:03 0:28:03
89 INDREK TOOMAS 18:44:00 19:12:02 0:28:02
90 REIN RAAM 18:44:00 19:12:02 0:28:02
91 MARTI SOOSAAR 18:47:00 19:07:30 0:20:30
92 RAIKO MAREMÄE 18:50:00 19:12:12 0:22:12
93 MAGNE PAI 18:48:00 19:22:25 0:34:25
94 AIGO PAI 18:47:00 19:10:03 0:23:03
95 INDREK ROOS 18:56:00 19:15:13 0:19:13
96 RAGNE HANKO 18:59:00 19:46:36 0:47:36
97 FANTAGIRO HANKO 18:59:00 19:46:39 0:47:39
98 TRIINU TOOMLA 19:00:00 19:29:42 0:29:42
99 MERIKE NÄKK 19:00:00 19:29:42 0:29:42
100 TIINA ROOS 19:25:00 19:52:10 0:27:10
101 ELMAR EKHOLM 19:06:00 19:30:48 0:24:48
102 LIISI EKHOLM 19:06:00 19:33:49 0:27:49
103 CRIS EKHOLM 19:06:00 19:37:49 0:31:49
104 KAIDI SÄGI 19:07:00 19:35:49 0:28:49
105 LAURA LOTTA SÄGI 19:07:00 19:35:40 0:28:40
106 MEELIS JUURSOO 19:04:00 19:33:39 0:29:39
107 LAURA AASMÄE 19:08:00 19:38:05 0:30:05
108 JAAN PAKASELG 19:08:00 19:38:08 0:30:08
109 TAIVO PIIR 19:10:00 20:17:20 1:07:20
110 NOORA PIIR 19:10:00 20:04:38 0:54:38
111 MARTA PIIR 19:10:00 20:17:20 1:07:20
112 EVELIN PIIR 19:10:00 20:04:38 0:54:38
113 MARIKA ODAR 19:10:00 20:03:19 0:53:19
114 ANITA PALLON 19:10:00 20:03:18 0:53:18
115 HELINA PALU 19:10:00 20:03:21 0:53:21
116 MIHKEL PETERSON 19:15:00 19:45:31 0:30:31
117 ELERIN AALDE 19:15:00 19:45:51 0:30:51
118 ANU VALGE 19:16:00 19:45:55 0:29:55
119 ANNE VÄLJA 19:17:00 20:06:00 0:49:00
120 SIRET EINALO 19:17:00 20:06:00 0:49:00
121 PIIBE PIIR 19:17:00 20:06:00 0:49:00
122 AIGAR KÄRGENBERG 19:37:00 20:00:15 0:23:15
123 JOONAS KÄRGENBERG 19:37:00 20:10:16 0:33:16
124 KAI KIPPASTO 19:35:00 20:02:10 0:27:10
125 KERLI KUUSK 19:36:00 19:59:44 0:23:44
126 MARTIN SÄGI 19:42:00 20:10:20 0:28:20

Trives Kambja tervisejooksud 2017

5 km tervisejooksu II etapp 27.06.2017 Kambja terviseradadel
Kuna mõned inimesed eksisid rajal natuke ära või siis jooksid lühemaks, siis ei tasu kõiki aegu väga tõsiselt võtta.

Korraldajad üritavad raja järgmine kord selgemalt tähistada.

NUMBER NIMI STARDI AEG FINISH AEG
2 GERDA SILLASTE 18:05:00 18:41:10 0:36:10
19 KATRIN PETERKOPF 18:26:00 19:01:56 0:35:56
25 KADI SIIMPERE 18:12:00 19:28:15 1:16:15
26 EIMY SIIMPERE 18:12:00 19:16:12 1:04:12
27 SÖREN SIIMPERE 18:12:00 19:28:30 1:16:30
38 EDA TANNIS 18:05:00 18:43:42 0:38:42
39 CRAIG TANNIS 18:56:00 19:53:59 0:57:59
40 TAURI TANNIS 18:56:00 19:54:25 0:58:25
41 MARJUT TANNIS 18:56:00 19:58:48 1:02:48
42 MERJE AAVIK 18:56:00 19:58:49 1:02:49
46 AIA SINILAHT 18:05:00 18:43:55 0:38:55
50 MERILYN JUHKAM 19:00:00 19:47:44 0:47:44
52 MARTIN SOODLA 18:05:00 18:37:03 0:32:03
53 PAAVO SOODLA 18:05:00 18:37:30 0:32:30
58 JAANIKA TIMMERMANN 18:25:00 19:02:50 0:37:50
62 SANDRA SARD 19:04:00 20:04:58 1:00:58
63 MERILY MEEDLA 19:04:00 20:04:58 1:00:58
67 SILVIA SAARNIIT 18:05:00 18:44:02 0:39:02
69 MIRJAM RANDLA 18:56:00 19:49:19 0:53:19
71 MARIA VÄLJA 18:48:00 20:33:15 1:45:15
77 JANNO VÄLJA 18:48:00 20:33:15 1:45:15
81 MADIS JÜRIMÄE 19:00:00 20:08:16 1:08:16
82 KAIDI JÜRIMÄE 19:00:00 20:08:16 1:08:16
87 TRIIN LÄÄNE 18:09:00 18:37:00 0:28:00
93 MAGNE PAI 19:00:00 20:11:43 1:11:43
94 AIGO PAI 18:59:00 19:27:55 0:28:55
101 ELMAR EKHOLM 18:07:00 18:58:30 0:51:30
103 LIISI EKHOLM 18:07:00 18:37:20 0:30:20
106 MEELIS JUURSOO 19:08:00 19:47:30 0:39:30
109 TAIVO PIIR 19:06:00 20:30:10 1:24:10
110 NOORA PIIR 19:06:00 19:58:55 0:52:55
111 MARTA PIIR 19:06:00 20:30:10 1:24:10
112 EVELIN PIIR 19:06:00 19:58:55 0:52:55
114 ANITA PALLON 19:29:00 20:41:50 1:12:50
115 HELINA PALU 19:29:00 20:41:50 1:12:50
118 ANU VALGE 18:55:00 19:38:15 0:43:15
119 ANNE VÄLJA 19:01:00 20:17:50 1:16:50
120 SIRET EINALO 19:01:00 20:17:50 1:16:50
121 PIIBE PIIR 19:01:00 20:17:50 1:16:50
124 KAI KIPPASTO 19:03:00 19:36:41 0:33:41
126 MARTIN SÄGI 19:54:00 20:31:20 0:37:20
128 RALF KIVIL 18:05:00 18:29:05 0:24:05
129 JOHANNA NURK 18:33:00 19:12:45 0:39:45
130 STEFAN KIVIL 18:33:00 19:00:05 0:27:05
131 RENNO MERENÄKK 18:05:00 18:35:12 0:30:12
132 RAILIS MERENÄKK 18:05:00 18:51:51 0:46:51
133 MARGARETE MERENÄKK 18:05:00 18:52:03 0:47:03
134 EGLE LELLEP 18:05:00 19:01:46 0:56:46
135 KARIN SOODLA 18:05:00 18:56:50 0:51:50
136 ROBIN KRIVMEN 18:05:00 18:37:25 0:32:25
137 INDREK PAAS 18:05:00 18:49:55 0:44:55
138 OSKAR TEDER 18:05:00 18:54:00 0:49:00
139 KILLU KULLASTE 18:05:00 18:54:00 0:49:00
140 CHRISTEN KÄÄMER 18:05:00 18:41:07 0:36:07
141 MARLIIS KÄÄMER 18:05:00 18:47:05 0:42:05
142 TRIIN KÄÄMER 18:05:00 18:47:09 0:42:09
143 STEN-ERIK KÄÄMER 18:05:00 18:40:58 0:35:58
144 KATRIN JÜRIMÄE 19:00:00 20:08:16 1:08:16
145 MADLI JÜRIMÄE 19:00:00 20:07:20 1:07:20
146 KIRKE LEPIST 18:06:00 18:55:30 0:49:30
147 MAREK LEPIST 18:06:00 18:47:21 0:41:21
148 KRISTINA LEPIST 18:06:00 18:54:26 0:48:26
149 MADIS LEPIST 18:06:00 18:32:05 0:26:05
150 TRISTAN KLIMBEK 18:12:00 19:16:10 1:04:10
151 KÜLLI KLIMBEK 18:12:00 19:28:10 1:16:10
152 AUNO TENSMANN 18:16:00 18:50:48 0:34:48
153 KRISTI RAND 18:21:00 19:06:10 0:45:10
154 RAIVO TÕNNE 18:25:00 18:58:40 0:33:40
155 REELIKA LOOS 18:25:00 19:08:27 0:43:27
156 MARJU JÜRGENS 18:26:00 19:01:56 0:35:56
157 KARIN SOORM 18:28:00 19:08:47 0:40:47
158 HUGO MARKUS KELK 18:33:00 19:09:16 0:36:16
159 MARGUS KELK 18:33:00 19:08:10 0:35:10
160 GEORG KRISTERSON 18:33:00 19:02:06 0:29:06
161 IRENE KRISTERSON 18:35:00 19:18:45 0:43:45
162 BERIT PALLUM 18:35:00 19:18:46 0:43:46
163 RAGNE HANKO 19:00:00 20:07:23 1:07:23
164 FANTAGIRO HANKO 19:00:00 20:11:43 1:11:43
165 GERDA MEEDLA 19:02:00 19:42:23 0:40:23
166 AHLEM JEMAI 18:56:00 19:49:26 0:53:26
167 KELLY TENSMANN 18:56:00 19:53:57 0:57:57
168 KRISTO SELI 18:59:00 19:28:30 0:29:30
169 INDREK TOOMAS 18:59:00 19:28:30 0:29:30
170 ARTO TÕNNIS 18:59:00 19:28:30 0:29:30
171 KRISTEN LOID 19:01:00 19:30:45 0:29:45
172 RIGO PAI 19:00:00 20:11:43 1:11:43
173 HELERI LUIK 19:00:00 19:47:44 0:47:44
174 MAX HRISTJUK 19:10:00 19:40:25 0:30:25
175 DAN LOKK 19:10:00 19:36:27 0:26:27
176 HANNES KÄRGENBERG 19:14:00 20:33:08 1:19:08
177 JOONAS KÄRGENBERG 19:14:00 20:29:50 1:15:50
178 AIGAR KÄRGENBERG 19:14:00 20:33:08 1:19:08
179 KAIDI SÄGI 19:25:00 19:58:12 0:33:12
180 LAURA LOTTA SÄGI 19:25:00 19:57:56 0:32:56
181 HEIKKO OTS 19:25:00 19:55:47 0:30:47
182 MARIS AAVIK 19:25:00 19:54:44 0:29:44
183 MERLE PALK 19:27:00 20:19:34 0:52:34
184 TIIA AAVIK 19:27:00 20:19:34 0:52:34
185 RAIKO MAREMÄE 19:44:00 20:14:05 0:30:05

Trives Kambja tervisejooksud 2017

5 km tervisejooksu III etapp 25.07.2017 Kambja terviseradadel
SUGU NUMBER NIMI START FINISH AEG
M 17 MARGUS LAANEMÄE 18:06:00 18:23:00 00:17:00
M 217 VAHUR TEPPAN 18:59:00 19:16:33 00:17:33
M 95 INDREK ROOS 19:59:00 20:18:56 00:19:56
M 220 KRISTJAN PAAPSI 19:04:00 19:24:03 00:20:03
M 221 ELDAR RASSULOV 19:04:00 19:24:16 00:20:16
M 223 RAUL REBANE 19:04:00 19:25:04 00:21:04
M 38(Punane) LAURITS PUUST 18:17:00 18:38:25 00:21:25
M 222 MIHAIL GUTAK 19:04:00 19:25:27 00:21:27
M 59 ERKI MÕISA 18:26:00 18:48:44 00:22:44
M 193 RIHO VAIKMÄE 18:04:00 18:27:11 00:23:11
M 192 KASPAR SONGISEPP 18:04:00 18:27:12 00:23:12
M 188 URMAS KOOR 18:00:00 18:23:21 00:23:21
M 227 TANEL TÄHESTE 19:13:00 19:36:22 00:23:22
N 125 KERLI KUUSK 19:14:00 19:37:46 00:23:46
N 29 ELIN ILVES 18:03:00 18:26:47 00:23:47
M 224 MARTIN KAUR 19:04:00 19:27:49 00:23:49
M 92 RAIKO MAREMÄE 18:00:00 18:24:01 00:24:01
M 196 ROBIN KRIVMEN 18:00:00 18:24:06 00:24:06
M 225 KRISTEN LOID 19:18:00 19:43:20 00:25:20
M 47 RANDO ANNI 18:45:00 19:10:52 00:25:52
N 68 HELLE HALLIK 18:59:00 19:25:01 00:26:01
M 189 JAANUS LIIVAK 18:00:00 18:26:26 00:26:26
M 199 REIGO AMOR 18:00:00 18:26:27 00:26:27
M 216 MIHKEL LÄÄNE 18:38:00 19:04:35 00:26:35
M 186 JAAN VÕSU 18:00:00 18:26:50 00:26:50
N 30 EVELIN PELLENEN 18:59:00 19:25:52 00:26:52
N 215 INGRIT ERNITS 18:59:00 19:26:01 00:27:01
M 206 AIGAR KÄRGENBERG 18:15:00 18:42:13 00:27:13
M 191 KALMER MÄGI 18:00:00 18:27:50 00:27:50
N 100 TIINA ROOS 18:52:00 19:19:55 00:27:55
M 126 MARTIN SÄGI 18:59:00 19:26:59 00:27:59
N 180 LAURA LOTTA SÄGI 18:59:00 19:26:59 00:27:59
M 203 TIMO PIIRMANN 18:06:00 18:34:00 00:28:00
M 44 MAREK LABE 18:00:00 18:28:09 00:28:09
M 109 TAIVO PIIR 18:03:00 18:31:37 00:28:37
M 1 PRIIT PÕLLUSTE 18:00:00 18:28:53 00:28:53
M 149 MADIS LEPIST 18:06:00 18:35:18 00:29:18
M 201 STEN ERIC KÄÄMER 18:02:00 18:31:31 00:29:31
N 209 MARIKA KISAND 18:38:00 19:07:42 00:29:42
M 160 GEORG KRISTERSON 18:57:00 19:26:55 00:29:55
N 226 KERTTU LÄÄNE 19:12:00 19:42:12 00:30:12
M 140 CHRISTEN KÄÄMER 18:02:00 18:32:24 00:30:24
N 155 REELIKA LOOS 18:02:00 18:32:27 00:30:27
N 7 ULVI LOND 18:04:00 18:34:41 00:30:41
N 228 KAILI TROSSMANN 19:18:00 19:48:47 00:30:47
N 179 KAIDI SÄGI 18:59:00 19:29:59 00:30:59
N 87 TRIIN LÄÄNE 19:12:00 19:43:30 00:31:30
N 197 KARIN SOORM 18:00:00 18:31:52 00:31:52
N 205 KRISTINA LEPIST 18:06:00 18:37:52 00:31:52
N 58 JAANIKA TIMMERMANN 18:08:00 18:40:05 00:32:05
M 187 TARMO KIURU 18:07:00 18:39:30 00:32:30
N 98 TRIINU TOOMLA 19:13:00 19:45:35 00:32:35
N 99 MERIKE NÄKK 19:13:00 19:45:35 00:32:35
M 106 MEELIS JUURSOO 18:39:00 19:11:42 00:32:42
N 202 MERILIN RÄTT 18:06:00 18:39:29 00:33:29
N 67 SILVIA SAARNIIT 18:35:00 19:08:32 00:33:32
N 198 MERILIN JUHKAM 18:00:00 18:33:46 00:33:46
N 46 AIA SINILAHT 18:00:00 18:33:55 00:33:55
M 137 INDREK PAAS 18:00:00 18:34:01 00:34:01
N 63 MERILY MEEDLA 18:45:00 19:19:36 00:34:36
N 124 KAI KIPPASTO 19:14:00 19:48:36 00:34:36
N 165 GERDA PAPP 18:45:00 19:19:36 00:34:36
N 190 STELLA VILLEMSON 18:00:00 18:36:58 00:36:58
N 37 MARLIIS KÄÄMER 18:02:00 18:39:37 00:37:37
N 200 TRIIN KÄÄMER 18:02:00 18:39:42 00:37:42
M 229 ERIK AAS 19:25:00 20:02:44 00:37:44
M 231 ALBERT KRUUSEL 19:25:00 20:02:44 00:37:44
M 52 MARTIN SOODLA 18:00:00 18:37:57 00:37:57
N 38 EDA TANNIS 18:00:00 18:38:28 00:38:28
M 207 JOONAR KÄRGENBERG 18:15:00 18:54:15 00:39:15
N 194 LAURA-LIISA LEHTMETS 18:00:00 18:40:57 00:40:57
N 195 TRIIN MARTINSON 18:00:00 18:40:57 00:40:57
M 39 GRAIG TANNIS 18:55:00 19:36:19 00:41:19
N 167 KELLY TENSMANN 18:55:00 19:36:19 00:41:19
N 103 LIISI EKHOLM 19:05:00 19:46:38 00:41:38
M 138 OSKAR TEDER 18:00:00 18:43:07 00:43:07
N 139 KILLU KULLASTE 18:00:00 18:43:07 00:43:07
M 53 PAAVO SOODLA 18:00:00 18:43:20 00:43:20
N 204 KIRKE LEPIST 18:06:00 18:50:43 00:44:43
M 3 ENRIKO KIURU 18:06:00 18:51:55 00:45:55
N 110 NOORA PIIR 18:03:00 18:50:09 00:47:09
N 111 EVELIN PIIR 18:03:00 18:50:09 00:47:09
N 219 FANTAGIRO HANKO 18:48:00 19:38:32 00:50:32
N 218 RAGNE HANKO 18:48:00 19:38:33 00:50:33
N 119 ANNE VÄLJA 19:04:00 19:55:15 00:51:15
N 120 SIRET EINALO 19:04:00 19:55:15 00:51:15
N 121 PIIBE PIIR 19:04:00 19:55:15 00:51:15
M 81 MADIS JÜRIMÄE 18:08:00 19:00:11 00:52:11
N 82 KAIDI JÜRIMÄE 18:08:00 19:00:11 00:52:11
M 234 ERKO OTS 19:38:00 20:30:30 00:52:30
N 232 MARIS AAVIK 19:38:00 20:30:31 00:52:31
M 233 HENRI OTS 19:38:00 20:31:02 00:53:02
N 184 TIIA AAVIK 19:38:00 20:31:14 00:53:14
M 40 TAURI TANNIS 18:55:00 19:48:33 00:53:33
N 41 MARJUT TANNIS 18:55:00 19:49:13 00:54:13
N 42 MERJE AAVIK 18:55:00 19:49:13 00:54:13
M 212 GEN VAGULA 18:38:00 19:33:04 00:55:04
M 208 KALEV VÕLLI 18:38:00 19:33:07 00:55:07
N 144 KATRIN JÜRIMÄE 18:38:00 19:33:08 00:55:08
N 26 EIMY SIIMPERE 18:35:00 19:30:31 00:55:31
N 211 PIRET GRAU 18:38:00 19:33:32 00:55:32
M 214 MARTIN TÄRN 18:38:00 19:33:33 00:55:33
N 210 KATY PÄRN 18:38:00 19:33:34 00:55:34
N 213 PIRET KILGI 18:38:00 19:33:34 00:55:34
M 77 JANNO VÄLJA 18:03:00 19:03:21 01:00:21
N 71 MARIA VÄLJA 18:03:00 19:03:21 01:00:21
M 27 SÖREN SIIMPERE 18:35:00 19:45:31 01:10:31
N 25 KADI SIIMPERE 18:35:00 19:46:55 01:11:55

Trives Kambja tervisejooksud 2017

5 km tervisejooksu IV etapp 29.08.2017 Kambja terviseradadel
SUGU NUMBER NIMI START FINISH AEG
M 268 AIGAR KÄRGENBERG 19:30:00 19:55:38 00:25:38
M 267 KRISTJAN KRIPS 19:17:00 19:43:00 00:26:00
M 263 GERT EKHOLM 19:20:00 19:47:21 00:27:21
M 257 LAURITS PUUTS 18:27:00 18:54:24 00:27:24
M 101 ELMAR EKHOLM 19:20:00 19:47:40 00:27:40
N 125 KERLI KUUSK 18:56:00 19:23:42 00:27:42
M 238 JAN-SAMUEL VOGELAINEN 18:10:00 18:37:45 00:27:45
M 244 KULDAR KÄRK 18:10:00 18:37:45 00:27:45
N 215 INGRIT ERNITS 19:09:00 19:37:37 00:28:37
N 245 TRIINY KÄÄMER 18:10:00 18:38:51 00:28:51
M 126 MARTIN SÄGI 18:48:00 19:18:10 00:30:10
M 260 JAANUS VÄLJA 19:08:00 19:38:24 00:30:24
N 102 CRIS EKHOLM 19:20:00 19:50:43 00:30:43
M 1 PRIIT PÕLLUSTE 18:37:00 19:07:51 00:30:51
N 262 MARIS AAVIK 19:03:00 19:33:51 00:30:51
N 256 MARIKA KISAND 18:19:00 18:50:01 00:31:01
M 149 MADIS LEPIST 18:10:00 18:41:44 00:31:44
N 109 EVELIN PIIR 18:35:00 19:07:13 00:32:13
M 252 ASSO UIBO 18:10:00 18:42:13 00:32:13
M 81 MADIS JÜRIMÄE 18:24:00 18:56:20 00:32:20
N 124 KAI KIPPASTO 18:56:00 19:28:40 00:32:40
M 250 EIKO ROOMET 18:10:00 18:42:46 00:32:46
M 251 TÕNU MARTIS 18:10:00 18:42:46 00:32:46
N 255 REELIKA LOOS 18:12:00 18:44:50 00:32:50
N 249 KARIN SOORM 18:10:00 18:43:18 00:33:18
N 58 JAANIKA TIMMERMANN 18:12:00 18:45:34 00:33:34
M 106 MEELIS JUURSOO 19:05:00 19:39:09 00:34:09
N 87 TRIIN LÄÄNE 19:08:00 19:42:26 00:34:26
N 179 KAIDI SÄGI 18:54:00 19:28:38 00:34:38
N 180 LAURA LOTTA SÄGI 18:54:00 19:28:38 00:34:38
N 248 MERLIN JUHKAM 18:10:00 18:44:41 00:34:41
N 205 KRISTINA LEPST 18:10:00 18:44:44 00:34:44
N 67 SILVIA SAARNIIT 18:47:00 19:22:05 00:35:05
N 98 TRIINU TOOMLA 18:56:00 19:31:42 00:35:42
N 99 MERIKE NÄKK 18:56:00 19:31:42 00:35:42
N 118 ANU VALGE 18:56:00 19:31:59 00:35:59
N 239 TRIIN MARTINSON 18:10:00 18:47:38 00:37:38
M 52 MARTIN SOODLA 18:10:00 18:48:01 00:38:01
N 264 HELI EKHOLM 19:20:00 19:58:42 00:38:42
M 138 OSKAR TEDER 18:10:00 18:48:43 00:38:43
M 237 GUNNAR TEDER 18:10:00 18:48:43 00:38:43
M 259 MADIS REHK 19:03:00 19:41:43 00:38:43
M 261 HEIKKO OTS 19:03:00 19:41:43 00:38:43
M 53 PAAVO SOODLA 18:10:00 18:50:45 00:40:45
N 240 LAURA-LIISA LEHTMETS 18:10:00 18:53:15 00:43:15
N 253 MERLE PALK 18:10:00 18:53:19 00:43:19
N 135 KARIN SOODLA 18:10:00 18:53:20 00:43:20
M 258 JOONAS KÄRGENBERG 18:41:00 19:25:27 00:44:27
M 39 CRAIG TANNS 18:10:00 18:55:08 00:45:08
N 167 KELLY TENSMANN 18:10:00 18:55:08 00:45:08
N 243 MARILI VASSILJEV 18:10:00 18:55:08 00:45:08
N 241 ELLEN SOODLA 18:10:00 18:58:38 00:48:38
N 242 TATJANA G. 18:10:00 18:58:38 00:48:38
N 265 JAANIKA MORO 19:10:00 20:01:02 00:51:02
N 266 KERLI KASK 19:10:00 20:01:02 00:51:02
M 40 TAURI TANNIS 18:10:00 19:01:56 00:51:56
N 200 TRIIN KÄÄMER 18:10:00 19:02:59 00:52:59
N 246 MARLIIS KÄÄMER 18:10:00 19:02:59 00:52:59
M 247 MARKUS ARUOJA 18:10:00 19:02:59 00:52:59
N 119 ANNE VÄLJA 19:08:00 20:02:18 00:54:18
N 120 SIRET EINALO 19:08:00 20:02:18 00:54:18
N 121 PIIBE PIIR 19:08:00 20:02:18 00:54:18
N 97 FANTAGIRO HANKO 18:47:00 19:42:33 00:55:33
N 71 MARIA VÄLJA 18:10:00 19:06:09 00:56:09
M 77 JANNO VÄLJA 18:10:00 19:06:09 00:56:09
N 41 MARJUT TANNIS 18:10:00 19:06:46 00:56:46
N 42 MERJE AAVIK 18:10:00 19:06:46 00:56:46
N 96 RAGNE HANKO 18:47:00 19:46:40 00:59:40
M 254 RAIKO MAREMÄE 18:10:00 19:10:27 01:00:27
N 62 SANDRA SARD 18:48:00 19:48:43 01:00:43
N 63 MERILY MEEDLA 18:48:00 19:48:43 01:00:43
N 110 NOORA PIIR 18:35:00 19:44:49 01:09:49
N 111 MARTA PIIR 18:35:00 19:52:23 01:17:23
M 112 TAIVO PIIR 18:35:00 19:52:23 01:17:23
N 25 KADI SIIMPERE 18:26:00 19:46:40 01:20:40
N 26 EIMY SIIMPERE 18:26:00 19:46:40 01:20:40
M 27 SÖREN SIIMPERE 18:26:00 19:46:40 01:20:40
N 144 KATRIN JÜRIMÄE 18:11:00 19:42:18 01:31:18
M 235 SIIM JÜRIMÄE 18:11:00 19:42:18 01:31:18
N 236 MADLI JÜRIMÄE 18:11:00 19:42:18 01:31:18

Trives Kambja tervisejooksud 2017

10 km võistlusjooksu I etapp 27.06.2017 Kambja terviseradadel
VANUSEKLASS NUMBER NIMI AEG
30+N 1 MARIKA KOPLIMÄGI 00:51:26
30+M 2 VEIKO RANDARU 00:51:27
U30M 3 KAAREL PIIP 00:38:41
30+M 4 PRIIT OIDRAM 00:40:16
U30M 5 RASMUS PIND 00:38:59
30+M 7 ALLAR KIVIL 00:40:18
30+N 8 HELERI KIVIL 00:46:20
30+M 9 AIGAR KÄRGENBERG 00:49:45
30+M 10 MARGO PARTS 00:45:16
30+M 11 JAAN VÕSU 00:53:19
30+M 12 PRIIT PÕLLUSTE 01:01:37
30+M 13 TANEL TÄHESTE 00:48:02
30+M 14 AHTO RÄHN 00:43:55
30+M 15 ALAR RÄHN 00:35:46 DSQ ( EI LÄBIND TERVET RADA)
U30N 16 KRISTINA KÕIV 00:54:55
U30M 17 HEIKKI ZEIGO 00:54:56
30+M 18 RAIKO MAREMÄE 00:47:45
30+N 19 ELIN ILVES 00:49:14
30+N 20 EVELIN PELLENEN 00:56:32
30+N 21 ULVI LOND 01:00:47
30+M 22 INDREK ROOS 00:41:50
30+N 23 TIINA ROOS 00:53:33
U30M 24 JAAK JOONAS KELDOJA 00:38:27
30+N 25 HELLE HALLIK 01:01:45
30+M 26 MARGUS LAANEMÄE 00:47:48
U30M 27 MARTIN KOOR 00:53:31
30+M 28 URMAS KOOR 00:48:44
U30M 29 NORBERT METSARE 00:54:54
U30M 30 JOOSEP MÖLDER 00:44:24
U30N 31 CRIS EKHOLM 00:52:44
30+N 32 HELI EKHOLM 01:10:48
30+M 33 ERKI MÕISA 00:52:58
30+N 34 MERIKE NÄKK 01:02:26
30+N 35 TRIINU TOOMLA 01:02:26
30+M 36 GUNNAR TARBE 00:52:32
30+N 37 MARIKA KISAND 01:04:34
U30M 38 LAURITS PUUST 00:48:35
U30M 39 ROMET KÄÄMER 00:47:55
30+M 40 KALMER MÄGI 00:54:31
30+N 41 TRIIN MARTINSON 01:23:59
30+N 42 HELGI PÄRN 01:23:59
30+M 43 REIN ODER 00:43:55
U30M 44 JAN SAMUEL VOGELAINEN 00:55:40
U30M 45 REIGO AMOR 00:54:56

U 30 M

NUMBER NIMI AEG
3 KAAREL PIIP 00:38:41
5 RASMUS PIND 00:38:59
17 HEIKKI ZEIGO 00:54:56
24 JAAK JOONAS KELDOJA 00:38:27
27 MARTIN KOOR 00:53:31
29 NORBERT METSARE 00:54:54
30 JOOSEP MÖLDER 00:44:24
38 LAURITS PUUST 00:48:35
39 ROMET KÄÄMER 00:47:55
44 JAN SAMUEL VOGELAINEN 00:55:40
45 REIGO AMOR 00:54:56

U 30 N

NUMBER NIMI AEG
16 KRISTINA KÕIV 00:54:55
31 CRIS EKHOLM 00:52:44

30+ M

NUMBER NIMI AEG
2 VEIKO RANDARU 51:27:00
4 PRIIT OIDRAM 40:16:00
7 ALLAR KIVIL 40:18:00
9 AIGAR KÄRGENBERG 49:45:00
10 MARGO PARTS 45:16:00
11 JAAN VÕSU 53:19:00
12 PRIIT PÕLLUSTE 01:01:37.00
13 TANEL TÄHESTE 48:02:00
14 AHTO RÄHN 43:55:00
15 ALAR RÄHN 35:46:00 DSQ ( EI LÄBIND TERVET RADA)
18 RAIKO MAREMÄE 47:45:00
22 INDREK ROOS 41:50:00
26 MARGUS LAANEMÄE 47:48:00
28 URMAS KOOR 48:44:00
33 ERKI MÕISA 52:58:00
36 GUNNAR TARBE 52:32:00
40 KALMER MÄGI 54:31:00
43 REIN ODER 43:55:00

30+ N

Number NIMI AEG
1 MARIKA KOPLIMÄGI 51:26:00
8 HELERI KIVIL 46:20:00
19 ELIN ILVES 49:14:00
20 EVELIN PELLENEN 56:32:00
21 ULVI LOND 01:00:47.00
23 TIINA ROOS 53:33.00
25 HELLE HALLIK 01:01:45.00
32 HELI EKHOLM 01:10:48.00
34 MERIKE NÄKK 01:02:26.00
35 TRIIN TOOMLA 01:02:26.00
37 MARIKA KISAND 01:04:34.00
41 TRIIN MARTINSON 01:23:59.00
42 HELGI PÄRN 01:23:59.00

Trives Kambja tervisejooksud 2017

10 km võistlusjooksu II etapp 29.08.2017 Kambja terviseradadel
NUMBER NIMI VANUSEKLASS SUGU AEG
69 KAREL VIIGIPUU 30+ M 00:39:37
48 KASPAR SONGISEPP 30+ M 00:44:41
58 MARTI SOOSAAR 30+ M 00:46:19
47 KRISTO KOKK 30+ M 00:46:50
56 URMAS KOOR 30+ M 00:49:07
53 TANEL TÄHESTE 30+ M 00:49:49
26 MARGUS LAANEMÄE 30+ M 00:49:55
25 HELLE HALLIK 30+ N 00:51:55
20 EVELIN PELLENEN 30+ N 00:55:07
51 JAAN VÕSU 30+ M 00:55:55
57 KRISTEN LOID U30 M 00:57:46
49 ULVI LOND 30+ N 00:58:19
46 KALMER MÄGI 30+ M 01:00:13
23 TIINA ROOS 30+ N 01:02:13
52 JAANUS LIIVAK 30+ M 01:03:23
59 REIGO AMOR U30 M 01:03:23
50 PRIIT SAAR 30+ M 01:07:03
55 EDA TANNIS 30+ N 01:12:33
54 AIA SINILAHT U30 N 01:14:57

Trives Kambja tervisejooksud 2017

Premium7 PowerRun võimsusjooksu I etapp 30.05.2017 Kambjas Kopsumäel

 

Number Nimi Tulemus (W)
3 ENRIKO KIURU 409,03
4 KASPAR SONGISEPP 933,78
7 ULVI LOND 436,03
10 RAINER NEEMSALU 922,68
13 ELDAR RASSULOV 865,9
14 ROMAN GNIBIDA 998,41
17 MARGUS LAANEMÄE 918,38
18 MARJU JÜRGENS 590,92
20 HEIKI PETERKOPF 502,56
28 ERKI SIIMPERE 752,15
29 ELIN ILVES 497,7
30 EVELIN PELLENEN 445,57
31 KRISTJAN PAAPSI 976,21
32 LAURITS PUUTS 951,94
43 REIGO AMOR 944,13
44 MAREK LABE 899,08
47 RANDO ANNI 835,86
57 TANEL TÄHESTE 868,33
59 ERKI MÕISA 934,92
66 INGRIT ERNIST 487,47
68 HELLE HALLIK 476,89
72 MIHKEL ALLORG 1374,76
73 MAILIS POKK 1016,58
74 MAAJA BRATKA 864,84
75 FRANK LIIVAK 1112,43
77 JANNO VÄLJA 914,16
78 LIIS ROOS 500,55
89 INDREK TOOMAS 885,56
91 MARTI SOOSAAR 1172,76
92 RAIKO MAREMÄE 942,82
95 INDREK ROOS 841,76
101 ELMAR EKHOLM 642,37
102 LIISI EKHOLM 321,23
103 CRIS EKHOLM 260
104 KAIDI SÄGI 462,38
105 LAURA LOTTA SÄGI 325,5
108 JAAN PAKASELG 1049,51
116 MIHKEL PETERSON 1056,44
117 ELERIN AALDE 559,49
122 AIGAR KÄRGENBERG 994,8
124 KAI KIPPASTO 459,93
125 KERLI KUUSK 416,45
126 MARTIN SÄGI 648,44

 

Mehed

Number Nimi Tulemus (W)
3 ENRIKO KIURU 409,03
4 KASPAR SONGISEPP 933,78
10 RAINER NEEMSALU 922,68
13 ELDAR RASSULOV 865,9
14 ROMAN GNIBIDA 998,41
17 MARGUS LAANEMÄE 918,38
20 HEIKI PETERKOPF 502,56
28 ERKI SIIMPERE 752,15
31 KRISTJAN PAAPSI 976,21
32 LAURITS PUUTS 951,94
43 REIGO AMOR 944,13
44 MAREK LABE 899,08
47 RANDO ANNI 835,86
57 TANEL TÄHESTE 868,33
59 ERKI MÕISA 934,92
72 MIHKEL ALLORG 1374,76
75 FRANK LIIVAK 1112,43
77 JANNO VÄLJA 914,16
89 INDREK TOOMAS 885,56
91 MARTI SOOSAAR 1172,76
92 RAIKO MAREMÄE 942,82
95 INDREK ROOS 841,76
101 ELMAR EKHOLM 642,37
108 JAAN PAKASELG 1049,51
116 MIHKEL PETERSON 1056,44
122 AIGAR KÄRGENBERG 994,8
126 MARTIN SÄGI 648,44

 

Naised

Number Nimi Tulemus (W)
125 KERLI KUUSK 416,45
124 KAI KIPPASTO 459,93
117 ELERIN AALDE 559,49
105 LAURA LOTTA SÄGI 325,5
104 KAIDI SÄGI 462,38
103 CRIS EKHOLM 260
102 LIISI EKHOLM 321,23
78 LIIS ROOS 500,55
74 MAAJA BRATKA 864,84
73 MAILIS POKK 1016,58
68 HELLE HALLIK 476,89
66 INGRIT ERNIST 487,47
30 EVELIN PELLENEN 445,57
29 ELIN ILVES 497,7
18 MARJU JÜRGENS 590,92
7 ULVI LOND 436,03

Trives Kambja tervisejooksud 2017

Premium7 PowerRun võimsusjooksu II etapp 25.07.2017 Kambjas Kopsumäel
Sugu NR Nimi Kaal Aeg Võimsus
M Rauno Kiuru 96 16.97 1164
M 223 Raul Rebane 79 14.63 1111
M 224 Martin Kaur 80 15.17 1085
M 1 Priit Põlluste 105 20.01 1080
M 186 Jaan Võsu 92 17.89 1058
M 220 Kristjan Paapsi 73.5 14.5 1043
M 206 Aigar Kärgenberg 82 17.23 979
M Mihail Gutals 76 16.27 961
M 225 Kristen Loid 71 15.29 956
M 59 Erki Mõisa 79 17.5 929
M 47 Rando Anni 80 17.8 925
M 17 Margus Laanemäe 80 17.8 925
M Gabriel Mälton 73 16.39 917
M 221 Eldar Rassulov 71 16.43 889
M 81 Madis Jürimäe 87 21 853
M Raiko Maremäe 81.5 19.93 842
M 188 Urmas Koor 79 20.1 809
M 95 Indrek Roos 97 25.1 795
M 126 Martin Sägi 64.5 17.16 774
N 226 Kerttu Lääne 69 19.83 716
N 125 Kerli Kuusk 60 21.99 562
N 179 Kaidi Sägi 57 21.78 539
N 29 Elin Ilves 59.5 24.85 493
M 3 Enriko Kiuru 94 39.7 487
N 215 Ingrit Ernits 56 24.2 476
N 68 Helle Hallik 61 26.61 472
N 30 Evelin Pellenen 68 30.1 465
N 7 Ulvi Lond 65 32.42 413
M 207 Joonas Kärgenberg 45 23 403
N Silvia Saarniit 69 39.94 356
N 180 Laura Lotta Sägi 45 26.15 354
M 230 Miko Pukk 35 24.8 290
N Madli Jürimäe 24 38.85 127
M Siim Jürimäe 24 43.47 114

Trives Kambja Tervisejooks 2016

I etapp 14.06.2016 Kambja terviseradadel
Number Nimi Alustas Lõpetas Jooksu kestus
1 OJASTU, ROMAN 17:58:40 18:32:25 00:33:45
2 ILVES, VIKTOR 17:58:40 18:35:37 00:36:57
3 REHTLA, RENNO 17:58:40 18:21:23 00:22:43
4 SAMMEL, MAARJA 17:58:40 18:22:35 00:23:55
5 SAMMEL, CARL-HANS 17:58:40 18:19:00 00:20:20
6 SAMMEL, RAIVO 17:58:40 18:24:10 00:25:30
7 SAMMEL, LIZANNA-MICHELL
8 TIMMERMANN, TRISTAN 18:17:00 18:52:45 00:35:45
9 EKHOLM, LIISI 17:58:40 18:30:50 00:32:10
10 EKHOLM, ELMAR 18:09:00 18:32:50 00:23:50
11 MÄGI, KALMER 17:58:40 18:27:13 00:28:33
12 ROOS, MIIKAL 17:58:40 18:22:00 00:23:20
13 ROOS, MERLE 17:58:40 18:53:30 00:54:50
14 ROOS, MISELL 17:58:40 18:52:50 00:54:10
15 TENSMANN, KELLY 17:58:40 18:30:50 00:32:10
16 TANNIS, TAURI 17:58:40 18:40:50 00:42:10
17 EIT, ELLEN 17:58:40 18:53:30 00:54:50
18 SINIKALDA, LILIAN 17:58:40 18:36:00 00:37:20
19 RAIDMAA, KELLY 17:58:40 18:36:00 00:37:20
20 VÕSU, JAAN 17:58:40 18:22:40 00:24:00
21 URI, SIIRI 17:56:00 18:56:25 01:00:25
22 RAND, ILME 17:56:00 18:56:25 01:00:25
23 PAULSON, PIIA 17:58:40 18:30:50 00:32:10
24 LÄÄTS, MARGE 17:58:40 18:30:50 00:32:10
25 SILLASTE, GERDA 17:58:40 18:25:45 00:27:05
26 TANNIS, EDA 17:58:40 18:29:15 00:30:35
27 SINILAHT, AIA 17:58:40 18:30:30 00:31:50
28 JAANI, PIRET 17:58:40 18:26:45 00:28:05
29 ENRITS, INGRIT 18:00:00 18:28:15 00:28:15
30 PELLENEN, EVELIN 18:00:00 18:28:15 00:28:15
31 SAARNIIT, SILVIA 18:00:00 18:32:40 00:32:40
32 SAIK, MERLE 18:15:00 19:02:55 00:47:55
33 URM, ELEN 18:00:00 18:31:50 00:31:50
34 KALLAS, KATRINA 18:00:00 18:31:20 00:31:20
35 ARROVAL, SIIM 18:03:00 18:52:35 00:49:35
36 ARROVAL, LIIS 18:03:00 18:41:05 00:38:05
37 KÄND, ANŽELIKA LIISABET 18:03:00 18:37:50 00:34:50
38 KÄND, MIHKEL 18:03:00 18:41:05 00:38:05
39 LUUG, VEIKO 18:02:00 18:24:37 00:22:37
40 LUUG, MERLE 18:32:00 19:05:35 00:33:35
41 SÄGI, LAURA LOTTA 18:04:00 18:30:50 00:26:50
42 SÄGI, MARTIN 18:04:00 18:29:10 00:25:10
43 SÄGI, KAIDI 18:04:00 18:31:20 00:27:20
44 LAASIK, TAMBET 18:04:00 18:44:30 00:40:30
45 KAASIK, KILLU 18:05:00 18:29:10 00:24:10
46 SELLIS, KASPER 18:05:00 18:41:15 00:36:15
47 JÕGI, HARALD 18:05:00 18:50:00 00:45:00
48 JÕGI, EVE 18:06:00 18:51:20 00:45:20
49 SELLIS, KAIE 18:06:00 18:51:20 00:45:20
50 TÄHESTE, TANEL 18:06:00 18:28:30 00:22:30
51 MOONDU, LEANNE LISETE 18:08:00 18:55:25 00:47:25
52 HURT, ANGELA 18:08:00 18:40:25 00:32:25
53 PILLER, KAIJA 18:08:00 18:55:25 00:47:25
54 ANNI, RANDO 18:08:00 18:33:42 00:25:42
55 LOND, ULVI 18:09:00 18:34:43 00:25:43
56 LEPP, KARMEN 18:09:00 18:34:10 00:25:10
57 TRAAT, MAARIKA 18:09:00 18:36:38 00:27:38
58 TAMMELAN, PILLE 18:15:00 19:02:55 00:47:55
59 JÄRS, HANS JÜRGEN 18:11:00 18:40:25 00:29:25
60 JÄRS, ANU 18:11:00 18:46:30 00:35:30
61 VÄRV, TRIIN 18:17:00 18:54:05 00:37:05
62 VÄRV, DANVER 18:17:00 18:52:45 00:35:45
63 GRELLIER, TIIA 18:12:00 18:47:30 00:35:30
64 TENSMANN, AUNO 18:18:00 18:44:10 00:26:10
65 KIURU, REET 18:15:00 19:02:30 00:47:30
66 HANKO, RAGNE 18:14:00 18:55:55 00:41:55
67 HANKO, FANTAGIRO 18:14:00 18:55:55 00:41:55
68 TIMMERMANN, JAANIKA 18:25:00 19:13:55 00:48:55
69 REHK, MADIS 18:25:00 19:13:55 00:48:55
70 REHK, MARGARET 18:25:00 19:13:50 00:48:50
71 REHK, MARTEN 18:25:00 19:15:10 00:50:10
72 JÜRIMÄE, KATRIN 19:30:00 20:01:53 00:31:53
73 PÕLLUSTE, PRIIT 18:33:00 18:59:40 00:26:40
74 MÜHLBERG, SIIM 18:30:00 19:02:00 00:32:00
75 ALAVERE, KARIN 18:30:00 19:02:00 00:32:00
76 MARTIS, TÕNU 18:30:00 18:58:57 00:28:57
77 BOLTOVSKY, MAIA 18:47:00 19:12:30 00:25:30
78 KOPLIMÄGI, MARIKA 18:47:00 19:11:32 00:24:32
79 HALLIK, HELLE 18:35:00 19:24:40 00:49:40
80 VESENKO, LAURI 18:38:00 19:03:40 00:25:40
81 SCHNEIDER, AIKI 18:38:00 19:03:40 00:25:40
82 LÄÄNE, TRIIN 18:43:00 19:16:25 00:33:25
83 ILVESMETS, KERTTU 18:42:00 19:11:32 00:29:32
84 LÄÄNE, KERTTU 18:43:00 19:15:36 00:32:36
85 ILVES, ELIN 18:54:00 19:16:57 00:22:57
86 VÕRK, ANDRES 18:54:00 19:24:08 00:30:08
87 KÄÄRIK, KRISTJEN 18:54:00 19:16:55 00:22:55
88 ZEIGO, HEIKI 18:54:00 19:15:15 00:21:15
89 VÄLJA, ANNE 19:01:00 19:44:10 00:43:10
90 EINALO, SIRET 19:01:00 19:44:10 00:43:10
91 VÄLJA, LILLE 19:02:00 19:27:42 00:25:42
92 JUURSOO, MEELIS 19:07:00 19:39:54 00:32:54
93 KÄRGENBERG, AIGAR 19:09:00 19:44:40 00:35:40
94 KÄRGENBERG, JOONAS 19:09:00 19:44:40 00:35:40
95 ALNEK, AIRI 19:17:00 19:46:01 00:29:01
96 SONGISEPP, KASPAR 19:12:00 19:32:43 00:20:43
97 MERENÄKK, RENNO 19:14:00 19:41:40 00:27:40
98 SANGLA, MATIS 19:20:00 19:56:55 00:36:55
99 OTS, KRISTIINA 19:20:00 19:56:55 00:36:55
100 VÄLJA, JANNO 19:22:00 19:57:35 00:35:35
101 KONDIMÄE, MARIA 19:22:00 19:57:35 00:35:35
102 PAHV, TIINA 19:35:00 20:12:30 00:37:30
103 PÕLDMAA, VIIA 19:35:00 20:12:30 00:37:30
104 ROOS, INDREK 19:41:00 20:00:18 00:19:18
105 VOLMER, EVA-LOTA 19:42:00 20:20:15 00:38:15
106 JAANI, TIIT 19:42:00 20:26:30 00:44:30
107 MORO, JAANIKA 19:42:00 20:20:15 00:38:15

Trives Kambja Tervisejooks 2016

II etapp 12.07.2016 Kambja terviseradadel
Number Nimi Alustas Lõpetas Jooksu kestus
3 REHTLA, RENNO 18:11:00 18:35:21 0:24:21
9 EKHOLM, LIISI 18:14:00 18:47:10 0:33:10
10 EKHOLM, ELMAR 18:18:00 18:42:23 0:24:23
11 MÄGI, KALMER 19:30:00 19:59:47 0:29:47
12 ROOS, MIIKAL 18:00:00 18:26:17 0:26:17
13 ROOS, MERLE 18:00:00 18:58:22 0:58:22
14 ROOS, MISELL 18:00:00 18:58:10 0:58:10
15 TENSMANN, KELLY 18:00:00 18:43:11 0:43:11
16 TANNIS, TAURI 18:00:00 18:43:22 0:43:22
17 EIT, ELLEN 18:00:00 18:43:22 0:43:22
25 SILLASTE, GERDA 18:01:00 18:28:25 0:27:25
26 TANNIS, EDA 18:00:00 18:32:21 0:32:21
29 ERNITS, INGRIT 18:42:00 19:08:49 0:26:49
30 PELLENEN, EVELIN 18:42:00 19:08:42 0:26:42
31 SAARNIIT, SILVIA 18:18:00 18:50:51 0:32:51
36 ARROVAL, LIIS 18:06:00 18:37:00 0:31:00
37 KÄND, LIISABET 18:06:00 18:44:27 0:38:27
38 KÄND, MIHKEL 18:06:00 18:37:00 0:31:00
55 LOND, ULVI 18:42:00 19:08:26 0:26:26
65 KIURU, REET 18:00:00 18:52:27 0:52:27
66 HANKO, RAGNE 18:22:00 19:02:45 0:40:45
68 TIMMERMANN, JAANIKA 18:38:00 19:09:29 0:31:29
69 REHK, MADIS 18:38:00 19:09:29 0:31:29
72 JÜRIMÄE, KATRIN 18:04:00 19:14:34 1:10:34
73 PÕLLUSTE, PRIIT 18:01:00 18:28:25 0:27:25
77 BOLTOVSKY, MAIA 18:54:00 19:21:22 0:27:22
78 KOPLIMÄGI, MARIKA 18:54:00 19:19:08 0:25:08
82 LÄÄNE, TRIIN 18:48:00 19:19:58 0:31:58
83 KERTTU, ILVESMETS 18:15:00 18:45:22 0:30:22
84 LÄÄNE, KERTTU 18:48:00 19:24:36 0:36:36
85 ILVES, ELIN 18:06:00 18:30:06 0:24:06
89 VÄLJA, ANNE 19:02:00 19:50:09 0:48:09
92 JUURSOO, MEELIS 18:52:00 19:22:17 0:30:17
93 KÄRGENBERG, AIGAR 18:10:00 18:41:34 0:31:34
94 KÄRGENBERG, JOONAS 18:10:00 18:41:34 0:31:34
95 KIURU, STELLA 18:00:00 18:52:18 0:52:18
98 SANGLA, MATIS 18:19:00 18:54:46 0:35:46
99 TIINAOTS, KRISTI 18:19:00 18:54:46 0:35:46
100 VÄLJA, JANNO 18:23:00 18:48:14 0:25:14
101 KONDIMÄE, MARIA 18:46:00 19:21:18 0:35:18
102 PALU, TIINA 18:13:00 18:50:59 0:37:59
103 PÕLDMAA, VIIA 18:13:00 18:50:59 0:37:59
104 ROOS, INDREK 18:32:00 18:51:07 0:19:07
105 VOLMER, EVA-LOTA 18:55:00 19:33:21 0:38:21
108 TILLEMANN, SIIM 18:00:00 18:22:20 0:22:20
109 KIIKER, KRISTJAN JAAK 18:00:00 18:34:15 0:34:15
110 HUSSAR, AVE 18:00:00 18:34:15 0:34:15
111 OJASTU, ROMAN 18:00:00 18:34:35 0:34:35
112 ILVES, VIKTOR 18:00:00 18:38:24 0:38:24
113 ILVES, TÕNU 18:06:00 18:27:24 0:21:24
114 VÕSU, JAAN 18:00:00 18:25:48 0:25:48
115 INGEL, LILIA 18:04:00 18:56:48 0:52:48
116 TART, KAROLIN 18:00:00 18:58:22 0:58:22
117 TUUL, RALF 18:00:00 18:58:22 0:58:22
118 JÜRIMÄE, SIIM 18:04:00 19:14:34 1:10:34
120 MUUK-ADRAT, TERJE 18:01:00 18:26:20 0:25:20
121 SAMMEL, CARL-HANS 18:00:00 18:22:14 0:22:14
122 SAMMEL, MAARJA 18:00:00 18:25:54 0:25:54
123 SAMMEL, RAIVO 18:00:00 18:26:46 0:26:46
124 MARITS, MART 18:05:00 18:31:09 0:26:09
125 TANNIS, CRAIB 18:00:00 18:40:32 0:40:32
126 TÄHESTE, TAISI 18:02:00 18:54:04 0:52:04
127 TÄHESTE, ESTELLE 18:02:00 18:54:27 0:52:27
128 TÄHESTE, JOHANNA 18:02:00 18:54:04 0:52:04
129 KEISTERSON, GEORG 18:00:00 18:23:19 0:23:19
130 EKHOLM, HEILI 18:14:00 18:42:56 0:28:56
131 EKHOLM, CRIS 18:14:00 18:40:22 0:26:22
132 JAANI, PIRET 18:00:00 18:28:25 0:28:25
133 SINILAHT, AIA 18:00:00 18:33:23 0:33:23
134 MÖLTER, JAANIKA 18:04:00 18:56:23 0:52:23
135 ROOMET, EIKO 18:00:00 18:27:05 0:27:05
136 KÄRMO, VIIVIKA 18:00:00 18:33:56 0:33:56
137 KÄND, LILY 18:06:00 18:45:22 0:39:22
138 PÕLLUSTE, KATRIN 18:01:00 18:33:17 0:32:17
139 LEPIST, KIRKE 18:02:00 18:54:09 0:52:09
140 LEPIST, ASTRID 18:02:00 18:43:27 0:41:27
141 LEPIST, KRISTINA 18:02:00 18:36:45 0:34:45
142 MERENÄKK, RAILIS 18:02:00 18:40:18 0:38:18
143 MERENÄKK, MARGARETE 18:02:00 18:40:17 0:38:17
144 TALU, ELE 18:04:00 18:56:23 0:52:23
145 VARE, ANU 18:04:00 18:56:48 0:52:48
146 MÕISA, ERKI 18:05:00 18:28:18 0:23:18
147 PAULSON, PIIA 18:06:00 18:46:12 0:40:12
148 LÄÄTS, MARGE 18:06:00 18:46:12 0:40:12
149 TÄHESTE, TANEL 18:07:00 18:29:36 0:22:36
150 MERENÄKK, RENNO 18:09:00 18:34:35 0:25:35
151 MERENÄKK, MEELIS 18:09:00 18:34:35 0:25:35
152 MARTIS, TÕNU 18:09:00 18:39:28 0:30:28
153 UUEDA, RAILI 18:13:00 18:50:59 0:37:59
154 HANKO, FANTAGIRO 18:22:00 19:02:45 0:40:45
155 ALNEK, AIRI 18:25:00 18:58:35 0:33:35
156 ANNI, RANDO 18:32:00 18:56:27 0:24:27
157 ZEIGO, HEIKKI 18:28:00 18:50:45 0:22:45
158 KASEORG, INDREK 18:40:00 19:30:22 0:50:22
159 KASEORG, ANNELI 18:40:00 19:30:52 0:50:52
160 SÜÜDEN, KATARINA 18:40:00 19:30:52 0:50:52
161 KASEORG, EMMA-MARIA 18:40:00 19:21:54 0:41:54
162 KASEORG, ANDRI 18:40:00 19:30:22 0:50:22
163 TOOTSI, EELIKA 18:45:00 19:15:23 0:30:23
164 MURDVEE, MARK 18:45:00 19:15:23 0:30:23
165 HALLIK, HELLE 18:40:00 19:28:16 0:48:16
166 LEPP, KARMEN 18:41:00 19:07:28 0:26:28
167 VÕRK, ANDRES 18:47:00 19:15:36 0:28:36
168 TÕNNE, RAIVO 18:49:00 19:14:42 0:25:42
169 MORO, JAANIKA 18:55:00 19:33:21 0:38:21
170 KISAND, MARIKA 19:01:00 19:34:12 0:33:12
171 GRELLIER, TIIA 19:02:00 19:48:36 0:46:36
172 PIIR, PIIBE 19:02:00 19:50:09 0:48:09
173 EINALO, SIRET 19:02:00 19:50:09 0:48:09
174 SONGISEPP, KASPAR 19:05:00 19:24:58 0:19:58
175 SAARE, HARRI 19:21:00 19:48:24 0:27:24
176 SAARE, MERILIN 19:21:00 19:47:51 0:26:51
177 JOOST, MARTI 19:40:00 20:10:41 0:30:41
178 SÄGI, KAIDI 19:44:00 20:10:56 0:26:56
179 SÄGI, LAURA-LOTTA 19:44:00 20:10:38 0:26:38

Trives Kambja Tervisejooks 2016

III etapp 16.08.2016 Kambja terviseradadel
Number Nimi Algustas Lõpetas Jooksu kestus
1 OJASTU, ROMAN 18:00:00 18:37:38 00:37:38
3 REHTLA, RENNO 18:00:00 18:27:46 00:27:46
9 EKHOLM, LIISI 18:05:00 18:43:23 00:38:23
10 EKHOLM, ELMAR 18:07:00 18:35:00 00:28:00
11 MÄGI, KALMER 18:06:00 18:37:45 00:31:45
12 ROOS, MIIKAL 18:00:00 18:29:40 00:29:40
13 ROOS, MERLE 18:00:00 19:08:47 01:08:47
14 ROOS, MISELL 18:00:00 19:08:30 01:08:30
15 TENSMANN, KELLY 18:00:00 18:49:54 00:49:54
16 TANNIS, TAURI 18:00:00 18:49:54 00:49:54
17 EIT, ELLEN 18:00:00 19:08:47 01:08:47
26 TANNIS, EDA 18:00:00 18:34:43 00:34:43
29 ERNITS, INGRIT 18:17:00 18:47:17 00:30:17
30 PELLENEN, EVELIN 18:17:00 18:46:54 00:29:54
31 SAARNIIT, SILVIA 18:02:00 18:38:42 00:36:42
36 ARROVAL, LIIS 18:22:00 18:58:10 00:36:10
38 KÄND, MIHKEL 18:22:00 18:58:25 00:36:25
55 LOND, ULVI 18:48:00 19:18:40 00:30:40
65 KIURU, REET 18:00:00 18:49:05 00:49:05
66 HANKO, RAGNE 18:38:00 19:25:53 00:47:53
67 HANKO, FANTAGIRO 18:38:00 19:25:53 00:47:53
68 TIMMERMANN, JAANIKA 18:41:00 19:16:59 00:35:59
73 PÕLLUSTE, PRIIT 18:21:00 18:53:42 00:32:42
74 MARTIS, TÕNU 18:18:00 18:50:42 00:32:42
75 BOLTOVSKY, MAIA 18:57:00 19:27:32 00:30:32
79 HALLIK, HELLE 18:40:00 19:34:49 00:54:49
85 ILVES, ELIN 18:05:00 18:30:33 00:25:33
87 KÄÄRIK, KRISTJEN 19:50:00 20:20:48 00:30:48
89 VÄLJA, ANNE 19:13:00 19:49:13 00:36:13
92 JUURSOO, MEELIS 18:36:00 19:29:50 00:53:50
93 KÄRGENBERG, JOONAS 18:33:00 19:16:39 00:43:39
94 KÄRGENBERG, AIGAR 18:33:00 19:16:39 00:43:39
95 ALNEK, AIRI 18:50:00 19:26:22 00:36:22
98 SANGLA, MATIS 19:26:00 20:12:03 00:46:03
99 OTS, KRISTIINA 19:26:00 20:12:03 00:46:03
100 VÄLJA, JANNO 19:13:00 19:56:08 00:43:08
101 KONDIMÄE, MARIA 19:13:00 19:56:08 00:43:08
102 PALU, TIINA 18:29:00 19:11:44 00:42:44
103 PÕLDMAA, VIIA 18:29:00 19:11:44 00:42:44
104 ROOS, INDREK 18:20:00 18:42:02 00:22:02
107 MORO, JAANIKA 18:16:00 18:58:43 00:42:43
112 ILVES, VIKTOR 18:00:00 18:46:12 00:46:12
116 TUUL, RALF 18:00:00 19:08:30 01:08:30
117 TART, KAROLIN 18:00:00 19:08:47 01:08:47
118 JÜRIMÄE, SIIM 18:09:00 19:51:31 01:42:31
125 TANNIS, CRAIG 18:00:00 18:48:54 00:48:54
131 EKHOLM, CRIS 18:05:00 18:33:35 00:28:35
147 PAULSON, PIIA 18:13:00 18:58:18 00:45:18
148 LÄÄTS, MARGE 18:13:00 18:58:18 00:45:18
165 KOPLIMÄGI, MARIKA 18:57:00 19:25:20 00:28:20
170 KISAND, MARIKA 18:55:00 19:31:41 00:36:41
171 GRELLIER, TIIA 18:58:00 19:40:26 00:42:26
180 TAMMELAN, PILLE 18:00:00 18:49:05 00:49:05
181 SAMMEL, MAARJA 18:00:00 18:32:03 00:32:03
182 SAMMEL, CARL-HANS 18:00:00 18:25:57 00:25:57
183 SAMMEL, RAIVO 18:00:00 18:31:34 00:31:34
184 LABE, MAREK 18:05:00 18:32:33 00:27:33
185 SINILAHT, AIA 18:00:00 18:34:07 00:34:07
186 JAANI, PIRET 18:00:00 18:33:09 00:33:09
187 AIBAST, HERJE 18:09:00 18:43:18 00:34:18
188 JÜRIMÄE, KATRIN 18:09:00 19:51:31 01:42:31
189 JÜRIMÄE, MADLI 18:09:00 19:51:31 01:42:31
190 MÕISA, ERKI 18:10:00 18:35:14 00:25:14
191 TENSMANN, AUNO 18:11:00 18:48:32 00:37:32
192 SILLASTE, GERDA 18:21:00 18:53:42 00:32:42
193 VOLMER, EVA-LOTA 18:16:00 18:58:39 00:42:39
194 ARROVAL, ELIISE 18:22:00 19:11:08 00:49:08
195 KÄND, ANŽEELIKA LIISABET 18:22:00 19:11:08 00:49:08
196 ANNI, RANDO 18:21:00 18:47:44 00:26:44
197 PÄRL, ÜLLE 18:25:00 19:14:11 00:49:11
198 REBANE, TIINA 18:25:00 19:14:11 00:49:11
199 LEPP, KARMEN 18:48:00 19:16:18 00:28:18
200 TÄHESTE, TANEL 18:47:00 19:13:45 00:26:45
201 MARDISOO, INGRID 18:50:00 19:26:22 00:36:22
202 SONGISEPP, KASPAR 19:18:00 19:40:30 00:22:30
203 SÄGI, KAIDI 19:25:00 19:58:20 00:33:20
204 PELLENEN, ANNE ADEELE 19:34:00 20:51:22 01:17:22
205 PELLENEN, KIRKE 19:34:00 20:51:22 01:17:22
206 ANDREI, ANDRES 19:34:00 20:51:22 01:17:22
207 ZEIGO, HEIKKI 19:50:00 20:20:48 00:30:48